Narozeniny v Kapičce

NAROZENINY V KAPIČCE

Chcete pro děti uspořádat nezapomenutelnou narozeninovou párty v prostoru, kde se mohou do sytosti vyřádit? Nebo byste se rádi sešli s přáteli a potřebujete, aby se přitom zabavily i vaše děti? Využijte k setkání naši plně vybavenou hernu či rozlehlou zahradu.
My pro Vás připravíme zázemí, vy si uspořádáte oslavu sami – zcela dle vašich představ.

Co od nás můžete čekat?

Předání prostor, hudební přehrávač, narozeninové pozvánky ke stažení
k dispozici budou za dobrovolný příspěvek nápoje (káva, caro, čaj, voda, šťáva,…)
dále můžete využít malou kuchyňku vybavenou rychlovarnou konvicí, Tchibo automatem na presso, mikrovlnnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem a potřebným nádobím.

Co zůstane na vás?

Příprava programu oslavy, zajištění občerstvení, úklid využitých prostor.

Kolik vás to bude stát?

750 Kč / cca 3 hodiny
1000 Kč / cca 5 hodin – delší čas po dohodě
sleva 37% pro členy Mateřského centra Kapička

Jak a kde si oslavu domluvit?

Termín oslavy si rezervujte u paní Soni Šafkové na telefonu 777 095 997, nebo prostřednictvím e-mailu kapicka.jicin@gmail.com. Obvykle máme volné pátky odpoledne a víkendy. V závislosti na dalším programu je možné domluvit oslavu i v jiné dny. Máte-li zájem o konkrétní termín, nezapomeňte si vše domluvit v dostatečném předstihu.

Chtěli byste něco víc?

V případě zájmu pro vás a vaše děti rádi zajistíme i animovaný program plný her, tvoření, hudby a zábavy. Cena za tříhodinovou animaci včetně použitého materiálu a drobných odměn je 1 500 Kč (+ pronájem prostor).
A pokud byste chtěli ještě o něco víc, nebo se nestarat vůbec o nic, obraťte se na nás. Rádi s vámi a pro vás připravíme oslavu na míru – tak aby byly spokojené nejen děti.